Střešní krytiny

Střešní krytiny jsou vhodnou variantou pro rodinné domy i komerční budovy. Mezi jejich přednosti patří zejména nízká váha a rychlá montáž. Lze je použít i na složitější tvarové řešení, jak na rekonstrukce starších objektů, tak i novostavby. Na výběr jsou v matné a lesklé úpravě ve velkém výběru barev.

Všechny zakázky vyrábíme přímo na míru dle požadované specifikace. Doba potřebná k dokončení montáže střechy závisí na ročním období, ale obvykle se pohybuje od 5 do 10 dnů. Zkušení pokrývači dokážou položit 200 m² střešního materiálu za pouhé 3 až 4 dny. Používáme pouze ty nejlepší materiály v kombinaci s inovativní technologií a řemeslným zpracováním, abychom zajistili, že naše produkty budou té nejvyšší kvality. Proto si u nás můžete vybrat prémiové druhy střešních krytin Aria, Bavaria roof, Gamma, Prime click, Stigma a naši vlastní výrobu Profi. Dále u nás nakoupíte hřebenáč, šrouby, nýty, hřebíky, difuzní fólie, latě, těsnění, pásky, sněhové zábrany, šindel, manžety, pochůzné střešní lávky, odvětrávací komínky, střešní okna, okapy a na míru ohýbané ukončovací lišty.

Chcete se dozvědět více?

O nás

Kvalita střešní krytiny je důležitá

Každý stavební projekt, velký nebo malý, vyžaduje rozsáhlou přípravu, plánování a kontrolu rozpočtu. Ačkoli je nevyhnutelné, aby jakákoliv stavba překročila svůj původní rozpočet, je třeba vzít v úvahu pečlivé řízení výdajů, aby se minimalizovaly dodatečné náklady. U zastřešení je prvořadá kvalita zpracování. Vyhněte se přeplácení a zároveň se nenechte zlákat příliš nízkými cenami neznámých značek. S námi získáte správný poměr ceny a kvality. Navíc vám dokážeme dělit plechy na požadované rozměry, vyrobit nejrůznější ohýbané profily plechů a poskytujeme i řadu svitků a tabulí v různých velikostech a materiálu.

Naše společnost STATO střechy s.r.o. působí na českém trhu již od roku 1994, kdy jsme zahájili svou činnost spoluprací se švédskou firmou PROFILPLAT. Od té doby jsme se účastnili několika regionálních i celorepublikových výstav, začali vyrábět vlastní značku střešní krytiny, trapézový plech a otevřeli několik prodejních skladů. Můžete si být jistí, že s našimi střešními krytinami dostanete vždy ten nejlepší produkt za dostupnou cenu!

Výrobky

Špičkové střešní krytiny jedině od STATO střechy

Specializujeme se na výrobu vysoce kvalitních plechových střešních krytin a trapézových plechů. Díky dlouholetým zkušenostem v oboru jsme více než schopni určit nejvhodnější a cenově příznivý typ plechové střešní krytiny pro danou konstrukci. Máme rozsáhlé znalosti ve všech typech plechových střech, abychom zajistili, že dostanete vždy jen to nejlepší. Produkty, které vyrábíme a nabízíme jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů a navrženy tak, aby poskytovaly vynikající ochranu před přírodními živly. K tomu využíváme pokročilé technologie a inovativní procesy, abychom zajistili ty nejvyšší standardy.

Při stavbě střechy se můžete rozhodnout pro jakýkoliv odstín, vzor nebo design tašek. K dispozici máme 6 hlavních typů zastřešení, takže si můžete vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Plechová střešní krytina

Střešní krytina PROFI – střecha na celý život!

Plechové střešní krytiny PROFI naší vlastní výroby v sobě ukrývají více než dvě desetiletí zkušeností s prodejem českých střešních krytin od STATO střechy s.r.o. Tvar zastřešení je elegantní, oblíbený a léty prověřený, uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Plechová střešní krytina PROFI je na českém trhu vysoce ceněna díky svému vynikajícímu vstupnímu materiálu, precizní výrobě a důkladné znalosti místního trhu. Z těchto vlastností mohou těžit obchodní partneři, stavební firmy i koncoví zákazníci.

Získejte perfektní střechu pro svůj domov nebo firmu s našimi klasickými, cenově dostupnými a velkoformátovými možnostmi zastřešení! Nabízíme různé barvy s lesklým nebo matným povrchem, vše na zakázku.

Reference

Ukázky realizací střešních krytin

Ve Stato střechy jsme nafotili řadu dokončených střech, abychom vám poskytli spoustu inspirace. Prohlédněte si náš výběr, objevte různé barevné možnosti a najděte perfektní odstín pro vaše plechy na střechu. Jakmile se vám něco zalíbí, kontaktujte nás.

Naše pobočky

Kde všude nás najdete?

Adresa:
2. května 1586
(areál SLAVIA)
763 61 Napajedla

Prodejna:
+420 577 943 064
stato@statostrechy.cz

Kroměříž

Adresa:
Jožky Silného 2349/4
(areál OKC III, sekce 3)
767 01 Kroměříž

Prodejna:
+420 725 349 200
kromeriz@statostrechy.cz

Vsetín

Adresa:
Janová 266
(areál Vsacko)
755 01 Vsetín

Prodejna:
+420 731 008 583
janova@statostrechy.cz

Střešní krytiny

Často kladené dotazy

Vítejte v naší sekci často kladených dotazů týkajících se plechové střešní krytiny a souvisejících informací. Naleznete zde odpovědi na časté otázky, jako například – Jak dlouho vydrží plechová střešní krytina? Jak odhlučnit plechovou střechu? Mohu na plechovou střechu instalovat solární panely? A mnoho dalších otázek. Zároveň vám poskytneme hodnotné informace týkající se údržby plechové střechy včetně její instalace apod. Budete-li mít jakékoliv další dotazy, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat!

Orientační cenu naleznete v našem ceníku. Pro přesnější nacenění Vám rádi zpracujeme cenovou nabídku, proto nás neváhejte kontaktovat telefonicky či emailem.