Trapézové plechy
- střešní a stěnové

Trapézové plechy jsou všestranným a cenově výhodným řešením střešních a stěnových plášťů. Jsou vhodné pro střechy a opláštění fasád mnoha typů budov. Jedná se převážně o průmyslové a zemědělské objekty, fasády sportovních areálů, supermarketů, ale také skladové haly, zahradní domky, přístřešky, garáže, ploty atd.

Každou objednávku vyrábíme na zakázku podle přesné specifikace a zajišťujeme kvalitu a přesnost našich produktů. Doba montáže střech a fasád závisí na ročním období, ale obvykle se pohybuje mezi 5 až 10 dny. Zkušení pokrývači dokážou pokrýt plochu 200 m² už za 3 až 4 dny. Velmi dbáme na to, aby byly získávány pouze ty nejlepší materiály a následně kombinovány s moderní technologií a odborným řemeslem pro výjimečnou kvalitu produktů.

Vybrat si u nás můžete z několika druhů trapézových plechů, včetně naší vlastní výroby trapézů ST18/1120 a ST35/1035. Dále u nás pořídíte hřebenáče, nýty, šrouby, hřebíky, latě, difúzní fólie, těsnění, pásky, okapy, sněhové zábrany (sněžáky), manžety, šindel, odvětrávací komínky, střešní okna, pochůzné střešní lávky, prosvětlovací díly, okapové systémy i na míru ohýbané ukončovací profily.

Chcete se dozvědět více?

O nás

Trapézový plech a jeho kvalitní zpracování je důležité

Bez ohledu na velikost stavebního projektu, je potřeba mít připravený náležitý plán a rozpočet. V určitém okamžiku lze očekávat překročení nákladů, ale stále je důležité pečlivě sledovat výdaje, abyste co nejvíce snížili dodatečné náklady. V naší společnosti chápeme, že nechcete zbytečně přeplácet za trapézové plechy nebo zbytečně riskovat u neznámých dodavatelů. Dbáme na to, aby naše ceny odrážely spravedlivou tržní hodnotu a kvalita služeb odpovídala nejvyšším standardům. Nabízíme vám férový poměr ceny a kvality, takže za své peníze dostanete maximumKromě toho nabízíme možnost rozdělení plechů na přesné rozměry dle vašeho požadavku, vyrobíme různé ohnuté profily plechů a máme k dispozici širokou nabídku svitků a tabulí v různých velikostech a z různých materiálů.

STATO střechy s.r.o. pro vás poskytuje kvalitní služby na českém trhu už od roku 1994, kdy jsme zahájili spolupráci se firmou PROFILPLAT ze Švédska. Od té doby se aktivně účastníme regionálních i celostátních výstav, vyrábíme vlastní značku střešní krytiny a trapézových plechů a otevíráme prodejní sklady v různých lokalitách. U nás si můžete být jisti, že dostanete vždy ten nejkvalitnější produkt za rozumnou cenu.

Výrobky

Špičkové trapézové plechové krytiny od STATO střechy

Naší specializací je výroba vysoce kvalitních trapézových plechů a plechových střešních krytin. Naše dlouholeté zkušenosti nám pro danou konstrukci umožňují přesně určit nejvhodnější typ plechových trapézů a navrhnout příznivou cenu. Máme v malíčku všechny druhy trapézových střešních plechů, abychom dokázali zajistit vždy tu nejlepší kvalitu. Proto jsou naše produkty navrženy tak, aby poskytovaly výbornou ochranu před přírodními živly. Abychom zajistili nejvyšší standardy, jsou naše trapézy vyrobeny jen z nejkvalitnějších materiálů, a to za použití pokročilých technologií a inovativních procesů.

Trapézový plech na střechu je výjimečný svou jednoduchostí, výraznou formou, neohebností a odolností. Při navrhování střechy máte mnoho možností vybrat si z různých barev, vzorů a designů, abyste získali dokonalý vzhled, který bude vyhovovat vašim konkrétním potřebám.

Pro menší a střední objekty doporučujeme trapézové plechy v profilu: T6, T7, T8, T12, T14, T18, T30, T35, T45, T50, T55, T60 a T62. Pro větší polyfunkční objekty nebo výrobní haly doporučujeme trapézové plechy T80, T84, T90, T94, T135, T150, T153 a T160.

Střešní a stěnové profily

Trapézy vlastní výroby
ST18/1120 a ST35/1035

Odbornost naší společnosti STATO střechy s.r.o. v oblasti českých střešních trapézů se v průběhu let neustále zdokonalovala a dala vzniknout vlastní výrobě střešních a stěnových profilů trapézů ST18/1120 a ST35/1035. Díky svému nadčasovému tvaru a léty prověřené spolehlivosti je tento design střechy vyhledáván řadou zákazníků, od těch, kteří hledají něco modernějšího, až po ty s vyššími standardy. Určitě přinese eleganci a spokojenost.

Posuňte svůj dům nebo firmu na novou úroveň s našimi kvalitními a cenově dostupnými trapézovými plechy! Nabízíme velké množství povrchových úprav, kde si můžete vybrat hladký lesk, matnost, pozinkování v nejrůznějších barvách, vše na zakázku.

Výrobky

Trapézový plech na střechu a jeho využití

Reference

Ukázky realizací trapézových plechů

V naší společnosti STATO střechy máme několik fotografií trapézových plechů, které vás mohou inspirovat a pomoct s výběrem. Podívejte se na naši nabídku a najděte si ten správný odstín pro vaši střechu. Jestli se pro něco rozhodnete, kontaktujte nás a my se o zbytek postaráme.

Naše pobočky

Kde všude nás najdete?

Adresa:
2. května 1586
(areál SLAVIA)
763 61 Napajedla

Prodejna:
+420 577 943 064
stato@statostrechy.cz

Kroměříž

Adresa:
Jožky Silného 2349/4
(areál OKC III, sekce 3)
767 01 Kroměříž

Prodejna:
+420 725 349 200
kromeriz@statostrechy.cz

Vsetín

Adresa:
Janová 266
(areál Vsacko)
755 01 Vsetín

Prodejna:
+420 731 008 583
janova@statostrechy.cz

Trapézové plechy

Často kladené dotazy

V naší sekci obsahující často kladené dotazy snadno najdete odpovědi na zásadní otázky z oblasti trapézových plechů a jejich praktického využití. Prozradíme Vám důležité informace, jako například – Jak dlouho vydrží plechová střecha? Můžu na trapézové plechy instalovat solární panely? Jak stříhat trapézový plech? A mnoho dalších. Pokud Vás napadnou jakékoliv doplňující otázky, kdykoliv nás kontaktujte a naši odborníci se Vám posléze rádi budou věnovat.

Orientační cenu naleznete v našem ceníku. Pro přesnější nacenění Vám rádi zpracujeme cenovou nabídku, proto nás neváhejte kontaktovat telefonicky či emailem.